Další služby pro jednotlivce i firmy

Nabízíme pomoc s množstvím jednorázových akcí typu odevzdání nejrůznějších daňových přiznání, založení firmy či komunikace s úřady při nestandardních životních situacích.

  1. Zpracování daňového přiznání bez účetnictví pro ty z vás, kteří nepodnikáte, ale máte např. příjmy od různých zaměstnavatelů či další příjmy – z pronájmu nemovitostí, autorské honoráře atd., a z nějakého důvodu vám daňové vyrovnání neproběhne u zaměstnavatele.
  2. Sestavení všech dalších typů daňových přiznání – např. daň dědická, darovací, daň z nemovitosti, včetně komunikace s finančním úřadem, pokud je to potřeba.
  3. Pomoc při rozjezdu podnikání. Ta spočívá v komplexní dodávce od založení živnosti či společnosti s ručením omezeným přes nastavení toku dokladů a účetních systémů až např. po konzultaci efektivního vedení skladového hospodářství či dodavatelsko-odběratelského saldokonta.

Výhody pro vás?

 

Zaujalo vás něco z naší nabídky? Neváhejte si domluvit nezávaznou schůzku a společně vymyslíme model, který vám bude nejlépe vyhovovat.